Witamy, Gościu

Jaki serwer polski?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Jaki serwer polski?

Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #497

Który z serwerów jest tym bardziej polskim od pozostałych?
  • Aith
  • Użytkownik
Ostatnio zmieniany: 2 lata, 5 mies. temu przez Obin. Powód: Przeniesienie pytania do odpowiedniego działu.

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #499

Na Esseni dużo polaków gra ponieważ był to pierwszy server PVP na CBT.
  • Obin
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 2 lata, 5 mies. temu przez Obin.

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #500

Na CBT na pewno byłby to Essenia, na OBT, możliwe że też o ile listy serverów nie zmienią. Natomiast jeszcze na przed starcie postaramy się razem z innymi polskimi klanami uzgodnić jeden serwer, który będzie skupiał polskie community.
  • Astus
  • Moderator
Youmu napisał:
Heaven Viewing Sword "Slash of Clearing the Six Senses": To see nothing, hear nothing, smell nothing, taste nothing, feel nothing, think nothing of impurities — to detach oneself from the world.

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #501

Oby nie... Z całym szacunkiem, ale skupiać polskich graczy?.. Zresztą większość wie z własnego doświadczenia jak to wygląda.
Ja tam bym nie przepadał Kilku, jakaś gildia - ok, ale żeby większą liczbę skupiać to mi by się odechciało grać może ten stereotyp minął, kto wie.
  • Drag
  • Użytkownik
  • Grin all the way!

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #502

Bierz pod uwagę, że to nie jest gra F2P gdzie grają dzieciaki - abonament eliminuje ten typ graczy (a przynajmniej mam nadzieje, że będzie eliminował).

Poza tym przeważnie (ale nie zawsze ) lepiej jest się zgadać z innymi polakami niż szukać przymierza w clanach z ludźmi o innych narodowościach.
  • Obin
  • Administrator
Ostatnio zmieniany: 2 lata, 5 mies. temu przez Obin.

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #503

Amerykańscy naukowcy odkryli że nacją która najbardziej nie lubi Polaków są inni Polacy. Z tym się chyba nic nie zrobi, ale zawsze, jeśli nie chcesz grać z polakami to, nikogo się tak dobrze nie tłucze jak innych polaków.

W każdym razie, z punktu widzenia organizacji i takich stron jak nasza, czyt. fanowskich o wiele lepiej jest gdy community jest scentralizowane na jakimś konkretnym serwerze, w tedy pisząc newsy możemy się skupić na jednym konkretnym, zamiast wyrywkowo zbierać informacje o różnych. Należy zwrócić jeszcze uwagę na taką kwestie że servery i tak są podzielone na nacje ze względu na język servera dlatego jeśli powstaną niemieckojęzyczne, francusko i jeszcze jakieś tam to najlepiej będzie osiąść na anglojęzycznym.
  • Astus
  • Moderator
Youmu napisał:
Heaven Viewing Sword "Slash of Clearing the Six Senses": To see nothing, hear nothing, smell nothing, taste nothing, feel nothing, think nothing of impurities — to detach oneself from the world.
Ostatnio zmieniany: 2 lata, 5 mies. temu przez Astus.

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #504

Cóż ja się osadzam na Arborea do póki nie znam gry, a potem na PvP, bo inaczej nudą zaleci raz dwa...
  • Drag
  • Użytkownik
  • Grin all the way!

Odp: Jaki serwer polski? 2 lata, 5 mies. temu #506

Sam nie wiem czy zadałem to pytanie, żeby ten server omijać czy po to żeby na nim być. W każdym razie nie lubię jakże częstego łamania etykiety serwerowej i spamowania po polsku na czacie ogólnym. Generalnie moje doświadczenia z rodakami nie są najszczęśliwsze. Na szczęcie narodowość nie przesądza jednoznacznie tego kim się jest, więc może w tej grze będzie całkiem sympatyczna polska grupa graczy.

Pozdrawiam
A.
  • Aith
  • Użytkownik
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Wygenerowano w 0.64 sekundy