Witamy, Gościu

Spolszczenie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Spolszczenie

Spolszczenie 1 rok, 6 mies. temu #1029

Witam wszystkich nie wiem czy to pisze w dobrym dziale ale pisze chodzi mi o spolszczenie do tera jest takowe albo będzie macie jakieś info na ten temat
  • cheops
  • Użytkownik

Odp: Spolszczenie 1 rok, 6 mies. temu #1030

Z tego co mi wiadomo to nie ma spolszczenia i raczej szybko nie będzie. TERA nie wymaga idealnej znajomości języka angielskiego do gry.
  • Obin
  • Administrator

Odp: Spolszczenie 1 rok, 6 mies. temu #1031

aha no to trochę lipa może sie za to wezmą zobaczymy
  • cheops
  • Użytkownik

Odp: Spolszczenie 1 rok, 5 mies. temu #1041

Moim zdaniem zadna lipa nawet lepiej ze nie ma spolszczenia bo to by tylko zepsulo ta gre . Wystarczy miec dowiadczenie z innych gier i powinnien gracz sobie dac bez problemu rade, a dla tych ktorzy sa nie doswiadczeni jest wszystko ladnie wytlumaczone i jest takie cos hmm taka strzalka ktora pokazuje kierunek gdzie co i jak, i na mapie pokazuje w jaki region masz sie udac moim zdaniem rozwiazali to najlepiej jak to bylo mozliwe.
Darth Brothers

Odp: Spolszczenie 1 rok, 5 mies. temu #1112

Zgzadzam sie z moim przedmówca zobacz jakby zrobili te gre po polsku było by jak w metinie 7 latki by w grały i był by Niebie ski groxny wilk alfa przywódca ... to jest chore.. gra jest tak zbudowana ze byle imbecyl moze w to grac ( nie wiem czy to dobrze )
  • Basgrov
  • Użytkownik

Odp: Spolszczenie 8 mies., 1 tydzień temu #1410

niby racja, ale przestancie co to polski gorzy. kazdy ma prawo grac i nie kazdy z kazdym musi grac. a to ze jest duzo i roznych polaczkow to wiekszosc to lubi, a tylko marudzi tak o bo nie maja sie czego czepiac
  • Strona:
  • 1

Wygenerowano w 0.92 sekundy